Gravírování - návod jak na to

7. července 2007 v 10:11 |  Návod (na PC Tuning)
Tak jako předchozí dvě středy, i dnes tu máme článek o gravírování. Tento způsob dekorace casu je velmi žádaný, ale spousta lidí ještě přesně neví jak na to. V tom by jim mohl pomoci tento návod.
Výsledky gravírování mohou být opravdu perfektní, což si můžete prohlédnout i na těchto obrázcích.
V dnešním návodu, který jste již mohli leckde zahlédnout si však představíme jednodužší formu gravírování.
Začneme tím,že si vybereme nějaký obrázek,který budeme gravírovat.Poté musíme zvolit dobrý druh plexiskla (nejlepší je to tvrdé,které když se láme tak rupne a neroztříští se na kousíčky).Obrázek si musíme vytisknout zrcadlově,protože se gravírování dává dovnitř,aby se na něj tolik neprášilo.Obrázek vlepíme pod plexi,jako na obrázku.
Předloha
Na dremel si nandáme malou frézku jen s kterou vybrousíme výraznější okraje. Frézka na okraje Vybroušený okraj Obrysy obrázku
Když máme hotové obrysy,můžeme na dremel dát větší frézku a vnitřek obrázku vybrousit.Na dremel nesmíte moc tlačit nebo se ocitnete na druhé straně plexiskla :-) ).
Větší frézka na výplněNakonec si rozměříme umístění diod či neonu a dremelem vyfrézujeme potřebné otvory.Diody vlepíme nejlépe tavným lepidlem. Umístění diodPro připojení diod na napájení doporučuji použít nějaký konektor. Výsledek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | Web | 7. července 2007 v 10:21 | Reagovat

Ahoj mas peknej blogís... čekni muj a hlasuj pro me v soutezi o NEJ blog... dekuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama