Efektní ventilátory Thermaltake a Revoltec

24. srpna 2007 v 18:14 |  PC Tuning
Chtěli by jste mít ve svém casu větráček s ojedinělým designem? Pak možná právě vás uchvátí ventilátory firem Thermaltake a Revoltec, které umějí vypisovat nápisy, nebo dělat světelné efekty.
iFlash mini od Therlmaltake
Tento větráček je určen pro slot o velikosti 80×80 a jedná se o standartní větráček (tudíž ne supertichý), který obsahuje kluzná ložiska a je vybaven 3 pinovým konektorem pro snímání otáček. Na větráčku se nachází mrížka o tloušťce cca 1 cm, která obstarává zobrazování tohoto nápisu, který je ve tvaru Thermaltake XX°C, kde XX je teplota protékajícího vzduchu. Mřížka tohoto druhu bohužel způsobuje celkem slyšitelný hluk, který je daň právě za velmi zajímavý efekt. Bohužel, větráček také vytváří velké vybrace a proto bude lepší používat ho společně s antivibračním rámečkem. Při celkovém shrnutí bych řekl, že se jedná spíše o zajímavý efekt než o plnohodnotný větráček, ale zase tak k niče není a průtok vzduchu je dostačující. Ještě chci upozornit, že pokud napájíte větráček jiným napětím než 12V je fekt viditelný, ale postupně se ztrácí prosvětlení kodrou barvou a jas nápisu a při 4 V zmizí úplně.
Pokud upravujete PC tak určitě znáte firmu revoltec, která se specializuje hlavně na ostvětlení v PC skříních. Jelikož je tato firma hodně známá a výrobky jsou perfektně provedené ukáživám nyní dva větráčky od této firmy. Revoltec Fan Light FX, 80×80×40 mm, with Disco Light Effekten Větráček s velmi zajímavým světelným efektem, který určitě překvapí a doplní PC o nový pocit.- 80 větrák s barevným SMD LED podsvícením.
- Technické údaje:
- Napájení: 12V (DC)
- Výkon: 3,6 W
- Otáčky: 2000 ot./min.
- Průtok: 29 m2/h (17 CFM)
- Hlučnost: 29 dB(A)
- Rozměry: 80×80×40mm
A zde ještě nějaká video větráčku za chodu:
Revoltec Fan Lightwriter, 80×80×40 mm, with Temperatur Anzeige Větrák, který na sobě uvádí text a teplotu vzduchu, kterým jím prochází. Velmi zajímavé řešení jak monitorovat teplotu!!- 80 větrák se SMD LED podsvícením textu na lopatkách ventilátoru. Zabudovaný tepelný senzor se zobrazením teploty
- okolního prostředí.
- Technické údaje:
- Napájení: 12V (DC)
- Výkon: 3,6 W
- Otáčkyl: 2000 ot./min.
- Průtok: 29 m2/h (17 CFM)
- Hlučnost: 29 dB(A)
- Rozměry: 80×80×40mm
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama