Komentáře

1 ja ja | 30. prosince 2007 v 13:28 | Reagovat

Anketa:O čem by jste tu chtěli mít článek:Hry (torrent)please

2 sally sally | Web | 5. února 2008 v 18:28 | Reagovat

A tx kopírowat neumís?:D:D:D:D:D

3 cheat cheat | 7. března 2008 v 22:15 | Reagovat

cheaty na gladiatus najdete zde:

http://s9.gladiatus.cz/game/c.php?uid=37224

4 hofais hofais | E-mail | 6. dubna 2008 v 15:46 | Reagovat

Výdělek na netu snadno a rychle.

Konečně jsem po měsíci pochopil jak vydělat na netu peníze (zdá se že je to složité ,ale ve skutečnosti je to velice jednoduché ,protože vám ze vším pomůžu.)

O firmě

Bux.to je britská firma, která se zabývá internetovou reklamou. A v tomto odvětví je největší. Firmy jí platí za to že jim zvyšuje návštěvnost webových stránek. Ptáte se proč? Čím vyšší návštěvnost stránek, tím větší zviditelnění a přední příčky ve vyhledávačích. Když se nad tím zamyslíte je to chytře vymyšleno.

Jak to funguje?

Jak už jsem psal celé je to o reklamě. Proto za každé kliknutí na stránky oněch firem dostáváte peníze a to 0,01$ za klik. Na těchto stránkách musíte setrvat 30 vteřin (je to hlídáno odpočtem). Během této doby můžete třeba hrát webovky. Odkazy se aktualizují tak 2x denně. To znamená, že budete klikat chvilku ráno a večer. Nezabere Vám to více než 5 minut. Ale z tohoto klikání sami pro sebe moc nevyděláte. V prvé řadě jde o to vydělat prvních 17 dolarů na nákup 15-ti nově přihlášených klikačů, kteří budou vydělávat na Vás a nebo si sehnat klikače tak ,jak to dělám právě teť já . Za každé kliknutí na stránku dostanete to samé jako Váš zakoupený/nalezaný klikač. To znamená, že najednou Vám budou peníze naskakovat 15x rychleji. Počet zakoupených klikačů není omezen. Viděl jsem statistiky výplat některých borců a ti si měsíčně přišli třeba na 3000$. Podle kurzu k 17.03.2008 to vychází na 47 640kč. Tím samozřejmě nechci říct, že budete mít hned takovou výplatu. Ale řekněme si upřímně i čtvrtina z této částky je dobrá, co říkate?

Návod: (nejlepší ,když budete podle jednotlivých bodů číst a hned při tom účet zakládat.)

1.    Nejdříve si založte e-mailovou adresu. Já preferuji www.gmail.com, ale samozřejmě můžete mít e-mail kdekoliv. Např.na www.seznam.cz (něco@seznam.cz)

2.    Zde podle zadaných názvů vyplňte. Opište kód z obrázku a zaškrtněte políčko, že souhlásíte s podmínkami. A dejte založit účet.

3.    E-mail založen máte. Teď založíme bezplatné konto, na které Vám budou chodit peníze. Klikněte sem na  https://www.alertpay.com/ Nahoře zvolíte „Sign Up“.

4.    Zde zadáte tyto údaje: Choose your country - zadáte zemi odkud pocházíte. A o kousek níž na stránce  zmáčknete „Get Started“.

5.    Zde vyplníte požadované údaje (nemusí být pravdivé).

·    Křestní jméno

·    Příjmení

·    Telefon

·    Adresa

·    Město

·    Kraj

·    Poštovní směrovací číslo

6.    Tady zadejte ten email ,který jste si před chvílí založíli př:(Alia@seznam.cz)zvolte si heslo a potvrďte opsáním hesla. Zvolte si nějakou kontrolní otázku a odpověď. Opište kód a zaškrtněte políčko. Zmáčkněte register.

7.    Přijde Vám na zadaný mail zpráva a v ní modrý odkaz na ten klikněte a v nově otevřené stránce zadejte heslo a popřípadě i svůj mail. Tím potvrdíte zřízení bezplatného účtu. Když se budete chtít poprvé dostat na účet bude to po vás chtít pin ,který si můžete vymyslet (musí ovšem obsahovat 4-8 čísel)

8.    Přejděte na stránku www.bux.to (můžete i pomocí tohoto odkazu). Vlevo nahoře stiskněte register.

9.    Vyplňte registraci :

·    Přihlašovací jméno

·    Heslo

·    Potvrzení hesla

·    Emailová adresa

·    Potvrzení emailu

·    Mail ,který jste zadali na www.alertpay.com

·    Země

·    Pak napíšete moje přihlašovací jméno: hofais

·    Opíšete kód ,pozor na velká a malá písmena a dejte register.

10.    Asi Vám příjde zase potvrzovací e-mail. Poté se můžete přes log in přihlásit. Peníze začnete vydělávat tím, že kliknete na Surf Ads a každý šedý odkaz kliknete. Poté počkejte 30 vteřin dokud se nahoře vlevo neobjeví zelená fajfka. To znamená, že se Vám připočítali peníze. Obnovte stránku a odkaz by se měl proškrtnout. Vaše vydělané peníze uvidíte v kolonce My Stats. Přeji Vám hodně štěstí a hodně vydělaných peněz.

11.    Pokud byste potřebovali další tipy, nebo rady (ohledně vybírání peněz, rychlejších příjmů ,atd. …) rád vám poradím. Pište na mail:  yescoment@seznam.cz

5 Šimon Šimon | Web | 22. května 2008 v 21:57 | Reagovat

Mám blog na kterém je mnoho cheatů a návodů na hry. Velká diskuze o internetové hře Gladiatus. Mnoho tipů a triků do Gladiatuse... Najdete tam také pár věcí o GTA: San Andreas a GTA: SA MP... Budu rád za každého navštěvníka. Doufám, že se vám web bude líbit :) :) :D Pokud se budete s mým blogem spřátelit, na webu si v záložce kontakt najděte moje ICQ nebo E-mail :)

6 pravopis pravopis | 16. září 2008 v 19:46 | Reagovat

hele jenom ohledne pravopisu přes se pise přes a ne přezje to uplne nahoře v prvnim řádku

7 LordSniper LordSniper | E-mail | 22. února 2009 v 11:27 | Reagovat

Prosimte potrebuju poradit ohledne to ho stahovani prez torrent tady je moje icq:427478261

8 klsaa klsaa | 28. února 2009 v 10:48 | Reagovat

když chcete rubíny musíte poslat smsku za 15 korun,ale znám kod kde nepotřebujete žádný peníze.Není na rubíny ,ale na peníze mužete si tam dát kolik peněz chcete tady je kod http://s6.gladiatus.cz/game/c.php?uid=109098.Návod:klikněte na to pak se přihlaste na své jméno a pak se vám tam něco ukáže tam si dáte kolik peněz chcete a enter,po 5 minutách tam máte peníze fakt supr cheat jsem na 1 místě na s6

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.