Líbí se vám tuning spínače? Máme je pro vás

10. října 2008 v 21:58 |  PC Tuning
Jak tedy objednat?
Stačí zaslat email na adresu shop@modding.cz, ve kterém bude uveden typ spínačů a jejich počet společně s vaší adresou a kontaktními údaji. Objednávky jsou samozřejmě závazné a po uzavření kompletní objednávky je již nelze měnit. Uzávěrku objednávky zatím vyhlašovat nebudu, jelikož se zorientuji dle prvních mailů a podle velikosti zájmu. O uzávěrce však budete včas informováni zde na webu. Zároveň budu v komentářích k tomuto článku průběžně přidávat počet objednaných spínačů. Ten je důležitý z hlediska možnosti získání slev pro váš nákup. Jak jsem již zveřejnil v původním článku, spínače vám můžeme dodat v ceně 130Kč/kus. Protože ale málokdo bude potřebovat pouze jeden spínač, zvýhodním pro vás nákup většího množství, aby jste se mohli s objednávkou dostat na nižší cenu.
Při objednání 1. až 4. kusů spínačů je cena 130Kč/kus
Při objednání 5. až 9. kusů spínačů je cena 125Kč/kus
Při objednání 10. a více kusů spínačů je cena 115Kč/kus
Jak tedy vidíte, je výhodné nakupovat spínače ve větším množství. Samozřejmě pokud nevyužijete zvýhodněné množství, můžete se domluvit se známými, kteří mají taktéž o spínače zájem. Pokud nikoho takového ve svém okolí nenajdete, nezoufejte, jelikož při uzávěrce objednávek budete kontaktováni pro možnost spojení zásilky s jiným kupcem ve vaší blízkosti, pokud by byla možnost dosáhnutí na slevovou cenu. Jak vidíte, snažím se vám tedy co nejvíce vyjít vstříc jak vzhledem k nákupu, výběru, tak i ceně.
Samozřejmě k výsledné ceně nákupu musíte připočítat dále poštovné, ovšem zde je situace natolik specifická, že nelze přímo nastavit taxu. Rozdíl bude v doručení, které mohou provést naši pobočníci přímo, zásilkami poslanými poštou na dobírku, či s platbou předem. Vzhledem k nižším nákladům za případné poštovné je samozřejmě taktéž výhodné spojit svou objednávku s dalšími.
Na závěr tedy přidávám nabídku spínačů v jejich vzhledu:
Typ1 - KARBON
Typ2 - RED
Typ3 - BLUE
Typ4 - GREEN
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama